UFO NAD PRAHOU

21. července 2018 v 9:08 | Jiří Stratil
Viděli jste to? No ten "létající talíř" , kroužící nad naším hlavním městem, který se potom zastavil nad Staroměstským náměstím a svítil do něj. Už se po západu slunce začalo stmívat.

Stál nad ním asi 20 minut a potom zase rychle odletěl a zmizel do nebe. No to jsme tu ještě neviděli, je jasné, že nás mimozemšťané opravdu pozorují. Ale odkud sem zalétávají, jakou technikou, kterou nezaregistruje žádný pozemský radar? Náhle se objeví a náhle zmizí. Na jaké vzdálenosti létají a kdo je řídí? Třeba umějí přestupovat z jedné dimenze do nějaké jiné a tak překonávat v krátkém čase i obrovské vesmírné vzdálenosti.

Ale proč se zastavili právě nad Staroměstským náměstím? Není to zase pro nás nějaké znamení, abychom se tady pořád nehádali a dali si ho konečně do pořádku? Kdo ví, ale měli bychom tak rozhodně učinit, tenhle nabouraný stav trvá již příliš dlouho. Třeba je to pro nás i nějaké varování, abychom byli rozumnějšími a nehandrkovali se tady o hloupostech.

Monitorují nás, to je jisté, ale nechtějí až tak děsit, aby se nám představili. Tak se jen občas ukazují ve vzduchu. Komunikace zatím není možná a nejspíš ani nikdy možná nebude. Je to na nich, co provedou.

Tento zvláštní a neukončený stav rynku zaujal i je, a proto si ho zmapovali. My bychom si náměstí dostavěli, ale jak se mezi sebou domluvit, když tady každý mluví o něčem jiném a dobré řešení nemůže vstoupit do života. Žijeme v kulturním chaosu. Probuďme se, nebo nám udělají piktogramy i z toho nepatřičného parčíku ve vybourané proluce. Zeleň si tam částečně zase dáme, ale také vhodné nové stavby, aby tam nebyly navždy ty hrubé stopy po válce a rynek byl zase důstojnou památkou.

-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama